Archive for the ‘Aşk Duaları’ Category

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlama Duası

Bir kimsenin Allah (c.c) herhangi birisinden önemli bir beklentisi olur ve onu kısa zamanda elde etmek isterse,önce bir abdest almalı,Allah rızası iki rekat namaz kılmalı,sonra Yüce Allaha arz-ı niyaz ve Allah Rasulü’ne salat ve selamdan sonra aşağıdaki dua okunmalıdır. La ilahe illellahül halimül kerim * Sübhanellahi rabbil arşil azıym * Elhamdü illahi rabbil alemin * […]

Karınızın Size Hassas Davranması İçin Dua

Karınız sizinle ilgili konularda hep çok katı ve umursamazsa sizi sürekli olarak tersleyip sizi üzüyorsa bizimle iletişime geçerek sevdiğinizle ilgili arzu ettiğiniz herşeye kavuşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Kocanızın Size Hassas Davranması İçin Dua

Kocanız size çok kaba davranıp sizi incitiyor ve şiddet gösteriyorsa bizimle iletişime geçerek sevdiğinizle ilgili arzu ettiğiniz herşeye kavuşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Sevdiğinizin Size Hassas Davranması İçin Dua

Sevdiğiniz sizi hep incitip hep kırıyorsa size hassas davranmayıp sizi okadarda önemsemiyorsa bizimle iletişime geçerek sevdiğinizle ilgili arzu ettiğiniz herşeye kavuşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Erkek Arkadaşınızın Size Hassas Davranması İçin Dua

Erkek arkadaşınız sizden başka herkese kibar ama konu siz olunca kabalaşıyorsa sizi üzmekten kırmaktan korkmuyorsa bizimle iletişime geçerek sevdiğinizle ilgili arzu ettiğiniz herşeye kavuşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Sevdiğinle Arana Mesafe Girmesin Diye Dua

Aşk sevgi kolay bulunmaz buluncada kolay vazgeçilmez unutulmaz.Sevdiğiniz bir şeyi kaybetmek her insanı üzdüğü gibi sizide üzer. Sevdiğiniz o şeye çok bağlıysanız eğer ve onsuz yapamıyorsanız bu sizi neredeyse ölmeden mezara koyar.Üzülmeyin üzüldüğünüz herşey için bir çare var ve bu eğer bir gönül meselesiyse çare burda. Hayatta herşey istediğimiz gibi gitmez ve üzüleceğimiz çok büyük […]

Sevdiğin Erkekle Sıkıntılarınızı Çözmek İçin Dua

Sevdiğiniz erkekle bir çok sıkıntınız var ve artık ilişkiniz yürümeyecek durumdaysa bizimle iletişime geçerek sevdiğinizle ilgili arzu ettiğiniz herşeye kavuşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Sevdiğinin Sana Aşırı Bağlanması İçin Dua

Sevdiğiniz kişinin size olan ilgi ve alakasından şikayetçiyseniz, sizi çok sevmesini ve sadece size bağlanmasını alışmasını özlemesini istiyorsanız bizim bu konu hakkında yaptığımız bazı işlemlerimiz var. Bu işlemler sizin istediğiniz şeyi size verir. Sevdiğinizin sevgisini istiyorsanız sevdiğiniz size aşık olur, ayrılmasını istiyorsanız ayrılır. Evlenmek istiyorsanız sevdiğiniz sizinle evlenmek ister. Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle […]

Kocanın Kalbini Kilitleme Duası

Kocanız aldatan ve her gün başkalarına yeltenen birisiyse ve siz yuvanızı kurtarmak daha sağlıklı mutlu bir aile ortamı istiyorsanız doğru yerdesiniz.Bu konuda etkili uygulamalarımız var.Yıllardır bir çok kişiniz gönül yaralarını sardık ve sevdiklerine kavuşturduk.Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Kocanın Senden Kopamaması İçin Dua

Zamanla sizden soğumuş uzaklaşmaış olan kocanız günün birinde sizden tamamen kopup sizi unutup başkalarını kalbine almışsa ve siz hala çok seviyor yuvanızı kurtarmak istiyorsanız bu konuda etkili uygulamalarımız var.Yıllardır bir çok kişiniz gönül yaralarını sardık ve sevdiklerine kavuşturduk.Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.